Inquiry
Form loading...
010203

услугиуслуги

производи производи

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа со почитување на принципот на квалитет на прво место.

проект
1.644
готови проекти
дизајни
977
нови дизајни
членови
1.371
членови на тимот
клиенти
413
среќни клиенти
јуанзуо
Профил на компанијата

ЗА НАС

Shandong Yuanzuo International Trade Co., Ltd., лоцирана во индустрискиот парк Јитанг, градот Лини, логистичкиот главен град на провинцијата Шандонг, е меѓународна компанија за дрвна индустрија која ги интегрира истражувањето и развојот, производството, продажбата, преработката и трговијата со зелени градежни материјали.

Прочитај повеќе

Избрана Избрана

Посета на фабрика

Фабричка јачина

Нашата фабрика е добро познато претпријатие кое произведува производствена линија за МДФ и производствена линија за дрво фурнир. Неодамна, пречекавме група странски клиенти кои дојдоа да го видат нашиот производствен процес.

Прочитај повеќе

Последни вести Најнови

Погледнете ги сите вести